Mezoterapi

Mezoterapi Nedir?
Bölgesel olan  sorunlara yönelik  problemli bölgenin daha diri ve güzel görünmesi  için uygulanan bir tedavi sistemidir.Sorunlu bölgelere uygulanan mezoterapi de yararlı olan vitemin ve mineral karışımları mikro incelikteki iğne uçlarıyla Ya da  vücudun problemli bölgesinde ki herhangi bir yere uygulanabilir.Bu yararlı formül uygulandıktan sonra zamanla  yüzde daha sağlıklı bir görünüm  daha gergin bir yapı göreceksiniz.


Mezoterapi hangi durumlarda uygulanır?
Selülit,saç dökülmesi,ergenlik ve hamilelikte oluşan çatlaklar,yüz gençleştirme,yara izleri,romatoloji,dolaşım problemi,migren,spor hekimliği.


Mezoterapinin seansları aralıkları nedir?
Mezoterapinin seans aralıkları bir hafta olmalıdır.


Lumishape Bölgesel Zayıflama

Lumishape; kızıl ötesi optik enerji (InR), Bi-polar radyofrekansı.(Rf) yazılım vakum masajı,mekanik masajı bir arada bulunduran bir sistemdir.Lumishape bölgesel incelme tedavisi içinçapta küçülme FDA onayı olan ilk ve tek  cihazdır.Lumishape,kızıl ötesi (IR) dalga boyu optik  kaynağı ile derinin üst tabakası (epidermisi) koruyarak cildi 5mm derinliğe (dermis tabakasına kadar ) ısıtır.Bİ polar Radyofrekans(RF) ise 5-15 mm (yağ tabakasına) inen bir ısınma sağlar.IRve RF den kaynaklanan ısı etkisi her ikisinde tek başına kullanılmalarıyla sağlanacak etkiden daha yüksektir.Dokularda yartılan derin ısınma oksijenin hücrelere geçiş oranı 2 kat arttırır. Özellikle yağ hücrelerinde yükselen oksijen konsantrasyonu hücre metabolizmasını hızlandırır.Sonuç;yağ hücrelerinin hacimlerinde küçülme sayısındaazalma,lenfatik derenajın artmasına bağlı olarak bölgesel incelme ve cilt yüzeyinde pürüzsüzlüktür.


Vakum Masajının Etkisi Nedir?
Vakum masajı selülitli bölgede atmosfer basıncının düşmesi,damarların genişlemesi ve kan dolaşımının artmasının sağlar.


Mekanik Masajın Etkisi Nedir?

Hücre içerisine birikmiş sıvıların lenf damarlarına yönlendirilmesi kolaylaşır.Bağ dokusu üzerinde ki etki sayesinde hipodermisteki yağ oran küçülür.


Lumishape Bölgesel İncelmenin Faydaları Nelerdir?
Bölgesel yağ birikimlerinde zalmaya bağlı olarak vücut şekillendirme,selülit görüntüsünde çarpıcı düzelmeler görülür.Ayrıca Lumishape'in yüz ve göz aparatları sayesinde  yüz bölgesinde yapılan lifting ile istenilen bölgelere rahatlıla ulaşıp çene altı gıdı toparlama ve kırışıklık tedavisi ile genç bir cilde sahip olabilirsiniz.

Lumishape'in göz probu ile göz çevresindeki siyah halkalar,kırışıklıklar,göz altı torbalarını ve üst kapağı düşüklüklerini kısa zamanda istenilen sonuçlara ulaştırılmasını sağlar.

TOP